Yükleniyor...

Hakkımızda

Etkinlik Yapmanın Smart Casual Hali

PLANLI

GÜLERYÜZLÜ

ÇÖZÜM ODAKLI

YARATICI

Yola çıkarken bir hayal kurduk; kurumsal hayatta çalıştığımız yıllar boyunca biriktirdiğimiz deneyim, iyi ve kötü tecrübeler ve tabii ki iyi dostları bir araya getirelim, çalışırken keyif de alacağımız bir iş çıkaralım ve hizmet sektöründe sağlam bir yer edinelim dedik. 

Hayallerimizi gerçekleştirmek için 2016 yılında Smart Casual Event’i hizmetinize sunduk. Kendimizi dört ana branşta ön plana çıkarmayı planladık; bunlardan biri kurumsal şirket toplantı ve organizasyonları, diğeri profesyonel spor organizasyonları, bir diğeri öğrenciler için spor organizasyonları ve kampları ve bir diğeri de markalar için özel pazarlama ve marka konumlama çalışmaları. 

Belirlediğimiz her branşta bizim için en öncelikli şey; sizin hayatınızı kolaylaştıracak, çözüm odaklı ve talebinize istinaden en uygun fiyatlı çalışmayı yapabilmek. Bunun için de profesyonel bir ekip ile sizinle çözüm ortağı olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Birlikte nice organizasyonları yapmak dileğiyle,

Smart Casual Event Ekibi

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Bizimle İletişime Geçin

 info@smartcasualevent.com 
+90 216 807 07 70 - Kamplar için: 0850 441 16 78

MesaKoz Sahrayıcedit Mah. Atatürk Caddesi No:69/111 34734 Kadıköy – İstanbul